E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Aktívne filtre

4.9 42

Hrnček deň otcov 1

Pripravte prekvapenie pre svojho otca, dedka alebo manžela a darujte mu na Deň otcov hrnček s potlačou. Keramický hrnček s textom vyjadrí vašu lásku a obdiv za vás. Takýto darček poteší viac ako jedenkrát. Najskôr pri jeho otvorení a potom vždy, keď z neho bude popíjať kávu alebo čaj. Či bude práve v práci alebo doma, hrnček s textom pre najlepšieho otca mu vždy pozdvihne náladu.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Dobré ráno

Romantické prebúdzanie s vôňou obľúbeného nápoja môže byť ešte krajšie, ak ho svojmu partnerovi pripravíte do hrnčeka s potlačou. Objednajte hrnčeky pre páry s originálnym textom a dochuťte svoje raňajky vyznaním lásky. Či už v ňom bude káva, čaj, kakao alebo niečo iné, každý nápoj v ňom získa ešte lepšiu chuť. Keramické hrnčeky s textom môžete umývať v umývačke riadu a používať aj v mikrovlnnej rúre. Kvalita potlače odolá každodennému používaniu bez zmeny ostrosti alebo farieb.

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček deň otcov 2

Aj váš otec je ten najlepší na svete? Odteraz mu to môžete pripomínať každý deň. Hrnček na deň otcov je nápad na darček, ktorý ho iste poteší. Rád si do neho naleje svoj obľúbený nápoj každé ráno a možno aj k večeri. Hrnček pre otca je ozdobený textom, ktorý môže hrdo ukazovať aj svojim kolegom v práci a priateľom.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček s potlačou

Keramický hrnček s fotkou urobí aj z bežného pitia čaju okamih, ktorý vám vždy pozdvihne náladu. Pripomeňte si krásne zážitky s najkrajšou rodinnou fotkou alebo ho podarujte ako darček. Starých rodičov poteší hrnček s podobizňou vnúčat, pre svojho partnera vyberte vašu spoločnú fotografiu. Na hrnček s potlačou si môžete zvoliť tiež ľubovoľný obrázok alebo text a vytvoriť si vlastný dizajn.

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček deň otcov 3

Každý otec je naj! Prekvapte tento rok na Deň otcov aj vy toho svojho a darujte mu hrnček pre najlepšieho otca na svete. Takéto malé vyznanie je nadovšetko cenené. O to viac, že si ho bude môcť pripomínať každý deň. Či už bude mať svoj keramický hrnček s potlačou doma alebo v práci, vždy si do neho rád pripraví svoj obľúbený nápoj.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Good Morning

Viete, ako chutí káva okorenená dávkou lásky? Ochutnajte ju tentokrát pripravenú trošku inak. Objednajte si hrnčeky pre páry a urobte z nedeľného rána nezabudnuteľné vyznanie milovanej osobe. Hrnčeky s potlačou vám budú vaše vzájomné city pripomínať každý deň. Aj z popíjania obyčajného nápoja sa stane obľúbený rituál, ktorý si budete vždy naplno užívať.

zobraziť produkt
4.9 42

Farebný hrnček s potlačou

Hrnčeky s fotkou môžete darovať ako darček alebo si ich nechať vyrobiť pre každého člena rodiny. Veselé farby hrnčeky s potlačou nielen odlíšia, ale dodajú im tiež originálny vzhľad. Vyberte tie najkrajšie fotky a vytvorte si svoj vlastný dizajn. Vďaka kvalite potlače vám budú farebné hrnčeky slúžiť po dlhý čas bez zmeny kvality zobrazenia.

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček deň otcov 4

Má už hlava vašej rodiny svoj obľúbený hrnček na kávu? Tento keramický hrnček s textom sa ním iste stane. Môžete mu ho darovať na narodeniny, meniny, k Vianociam alebo na Deň otcov. Hrnček pre najlepšieho otca mu bude robiť radosť každý deň. Potlač hrnčeka odolá umývaniu v umývačke a môžete ho používať aj v mikrovlnnej rúre.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - I love you

Keramické hrnčeky pre páry s vyznaním lásky. Obdarujte seba a svoju polovičku týmto originálnym setom a urobte z pitia bežného nápoja rituál, pri ktorom vždy dokonale zrelaxujete. Nemusíte čakať na žiadnu zvláštnu príležitosť, hrnček s nápisom „I love you“ môžete darovať kedykoľvek. Veď každý deň je ten správny na trošku romantiky s vaším partnerom.

zobraziť produkt
4.9 42

Magický hrnček s potlačou

Magický hrnček s vlastnou potlačou vyzerá na prvý pohľad celkom obyčajne, skrýva však v sebe malé tajomstvo. Objavte jeho kúzlo aj vy. Vyberte vhodnú fotografiu, motivačný obrázok alebo krátke vyznanie a urobte ním radosť niektorému z vašich blízkych. Vami zvolený obrázok alebo text sa na hrnčeku zobrazí po naliatí horúceho nápoja. Po ochladení získa magický hrnček svoju pôvodnú farbu.

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček deň otcov 5

Ktorý otcovia sú najlepší? No predsa tí s bradou! Potešte svojho otca darčekom, ktorý bude rád používať. Hrnček s nápisom iste nezostane stáť len tak na poličke. Pripravte sa na to, že ho bude potrebné umývať každý deň. Vďaka kvalite potlače, ktorá odoláva vysokým teplotám, ho môžete pokojne vložiť aj do umývačky riadu.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: