E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 6,00 € - 13,00 €

Aktívne filtre

4.9 42

Puzzle s vlastnou fotografiou

Hľadáte darček na narodeniny či Vianoce? Originálny darček, ktorý prinesie radosť a množstvo zábavy, sú puzzle s vlastnou fotografiou. Darček pre starých rodičov s obrázkom ich vnúčat alebo puzzle s fotografiou z dovolenky si môžu obdarovaní po dokončení zavesiť na stenu. Fotopuzzle pre vás vyrobíme v rozmeroch 28 x 19,2 cm a skladá sa zo 70 dielikov.

zobraziť produkt
4.9 42

Magnetické puzzle

Magnetické puzzle z fotky ozdobí každú chladničku alebo inú magnetickú plochu. Vyberte vhodnú fotografiu a pripomínajte si vaše najkrajšie spomienky na mieste, kde ich budete vidieť každý deň. Magnetické puzzle môžete darovať aj ako personalizovaný darček pre mamu, otca, priateľov alebo starých rodičov. Obdarovaný sa zabaví pri skladaní a puzzle s vlastnou fotografiou mu budú robiť radosť ešte dlhý čas. Rozmery puzzle sú 28 x 19,2 cm a skladajú sa zo 70 dielikov.

zobraziť produkt
4.9 42

Valentínske puzzle

Hľadáte originálny darček na Valentína? Práve ste ho našli! Valentínske puzzle vašu polovičku zaručene poteší. Vyberte vašu spoločnú fotografiu a najkrajší fotodarček pre vás pripravíme už do niekoľkých dní. Oslávte sviatok zamilovaných romantickou večerou a jeho skladaním. Puzzle sa skladá zo 70 dielikov a má rozmery približne 20 x 20 cm.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: