E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 14,00 € - 19,00 €

Aktívne filtre

4.9 42

Foto kameň 15x15 cm

Hľadáte originálnu dekoráciu do domácnosti? Foto kameň jedinečným spôsobom vynikne na každej poličke i vo vitrínke. Kameň s fotkou je dodávaný aj s plastovým podstavcom na jeho umiestnenie. Kvalitné farby nanesené sublimačnou potlačou majú dlhú životnosť a nestratia ostrosť ani po rokoch. Pri výbere fotky na kameň dbajte o to, aby sa na okrajoch nenachádzali jej dôležité časti. Na nerovnomerných hranách kameňa by nemuseli byť dostatočne viditeľné.

zobraziť produkt
4.9 42

Foto kameň 12x22 cm

Hľadáte darček pre mamu, otca alebo priateľov? Pripomeňte im vaše najkrajšie spoločné chvíle a darujte foto kameň. V ideálnych rozmeroch a originálnom spracovaní zažiari kameň s fotkou na každej poličke. V balení nájdete tiež praktický plastový stojan, na ktorý sa dá foto kameň postaviť. Fotku vyberajte tak, aby sa na jej okrajoch vzhľadom na nerovnomerné hrany kameňa nenachádzali žiadne dôležité časti záberu.

zobraziť produkt
4.9 42

Foto kameň 20x20 cm

Patríte medzi tých, ktorí si radi pripomínajú krásne rodinné zážitky? Vaše najkrajšie fotografie si môžete nechať vytlačiť na foto kameň. Kameň s fotkou sa stane výraznou dekoráciou vášho domova a iste si ho bude prezerať každá návšteva. Vďaka používanej sublimačnej metóde potlače sa môžete spoľahnúť aj na dlhú životnosť farieb.

zobraziť produkt
4.9 42

Foto kameň 30x20 cm

Foto kameň patrí medzi jedinečné dekorácie, ktoré dodajú interiéru tú správnu atmosféru. Alebo hľadáte nápad na darček k Vianociam, narodeninám či výročiu? Fotka na kameni poteší každého obdarovaného. Zvoľte vhodnú fotografiu, vyberte farebné alebo čiernobiele zobrazenie a zvyšok môžete nechať na nás. Kvalitné farby nanesené sublimačnou metódou sú zárukou vynikajúcej ostrosti a dlhej životnosti obrázka.

zobraziť produkt
4.9 42

Foto kameň oblúk 15x15 cm

Foto kameň je viac ako bežná dekorácia do bytu. Kameň s fotkou vám bude každý deň pripomínať vaše najkrajšie rodinné zážitky. V netradičnom tvare krásne vynikne na poličke i nočnom stolíku. Foto kameň dodáme aj s praktickým stojanom na jeho umiestnenie. Môžete sa spoľahnúť tiež na ostré a výrazné farby, ktoré nestratia na kráse ani po rokoch.

zobraziť produkt
4.9 42

Foto kameň 15x13 cm

Hľadáte originálne dekorácie do domácnosti? Zabudnite na fotky v ráme a vytvorte si vlastný dizajn na foto kameň. Vyberte fotografiu, nahrajte ju do systému a už preň môžete pripravovať miesto na poličke. Kameň s fotkou vám zašleme v krabičke z tvrdého kartónu aj s podstavcom na jeho umiestnenie. Môžete ho preto darovať tiež ako darček k narodeninám alebo inému sviatku.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: