E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 0,00 € - 2,00 €

Aktívne filtre

4.9 42

Odznaky s vlastnou potlačou...

Odznaky s vlastnou potlačou podľa vášho návrhu. Vytvorte vlastný motív, obrázok, logo alebo text a odznaky s potlačou pre vás vyrobíme do niekoľkých dní. Upozornite na svoju firmu, darujte ich na narodeniny alebo si nechajte vyrobiť svadobné odznaky. Priemer odznaku je 32 mm a prijímame objednávky už od 10 kusov. Pri objednávkach nad 50 kusov dostanete od nás množstevné zľavy.

zobraziť produkt
4.9 42

Odznaky s vlastnou potlačou...

Odznak s vlastnou potlačou a priemerom 44 mm vyhovie každému, kto hľadá reklamné predmety, darček na narodeniny alebo promo odznaky. V tejto veľkosti nezostane nepovšimnutý na žiadnej bunde, batohu či mikine. Odznak s textom a obrázkom si môžete navrhnúť celkom sami. Objednávky je možné vyhotoviť už od 10 ks. Potrebujete ich viac? Potom máme pre vás pripravené výhodné množstevné zľavy.

zobraziť produkt
4.9 42

Magnetické odznaky s...

Magnetky s fotkou a vlastným textom vyrobíme pre vás v originálnom dizajne. Navrhnite si vhodný motív a objednajte magnetky na auto alebo na chladničku. Alebo hľadáte reklamné predmety, ktoré vás odlíšia od konkurencie? Magnetky s priemerom 32 mm túto úlohu splnia dokonale. Sú malé, možno sa zdajú byť nenápadné, no jedinečný motív z nich robí reklamný predmet, ktorý si každý hneď všimne. Objednanie je možné už od 10 kusov. Ak si objednáte viac ako 20 magnetiek, máme pre vás pripravené množstevné zľavy.

zobraziť produkt
4.9 42

Magnetické odznaky s...

Hľadáte svadobné magnetky pre vašich hostí? Magnetky s vlastným motívom sa stanú krásnou spomienkou na túto výnimočnú udalosť. Alebo potrebujete reklamné magnetky s logom vašej firmy? V jedinečnom dizajne ich pre vás vyrobíme už od 10 kusov. Na objednávky od 20 kusov si môžete uplatniť množstevné zľavy. 

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: