E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 7,00 € - 15,00 €

Možnosť potlače hrnčeka

Možnosť potlače hrnčeka

Aktívne filtre

4.9 42

Biely hrnček s potlačou

Keramický hrnček s fotkou urobí aj z bežného pitia čaju okamih, ktorý vám vždy pozdvihne náladu. Pripomeňte si krásne zážitky s najkrajšou rodinnou fotkou alebo ho podarujte ako darček. Starých rodičov poteší hrnček s podobizňou vnúčat, pre svojho partnera vyberte vašu spoločnú fotografiu. Na hrnček s potlačou si môžete zvoliť tiež ľubovoľný obrázok alebo text a vytvoriť si vlastný dizajn.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Dobré ráno

Romantické prebúdzanie s vôňou obľúbeného nápoja môže byť ešte krajšie, ak ho svojmu partnerovi pripravíte do hrnčeka s potlačou. Objednajte hrnčeky pre páry s originálnym textom a dochuťte svoje raňajky vyznaním lásky. Či už v ňom bude káva, čaj, kakao alebo niečo iné, každý nápoj v ňom získa ešte lepšiu chuť. Keramické hrnčeky s textom môžete umývať v umývačke riadu a používať aj v mikrovlnnej rúre. Kvalita potlače odolá každodennému používaniu bez zmeny ostrosti alebo farieb.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Good Morning

Viete, ako chutí káva okorenená dávkou lásky? Ochutnajte ju tentokrát pripravenú trošku inak. Objednajte si hrnčeky pre páry a urobte z nedeľného rána nezabudnuteľné vyznanie milovanej osobe. Hrnčeky s potlačou vám budú vaše vzájomné city pripomínať každý deň. Aj z popíjania obyčajného nápoja sa stane obľúbený rituál, ktorý si budete vždy naplno užívať.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - I love you

Keramické hrnčeky pre páry s vyznaním lásky. Obdarujte seba a svoju polovičku týmto originálnym setom a urobte z pitia bežného nápoja rituál, pri ktorom vždy dokonale zrelaxujete. Nemusíte čakať na žiadnu zvláštnu príležitosť, hrnček s nápisom „I love you“ môžete darovať kedykoľvek. Veď každý deň je ten správny na trošku romantiky s vaším partnerom.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Je t´aime

Romantický hrnček na kávu premení aj bežné ráno na jedinečný okamih. Vyjadrite svoju lásku darčekom, ktorým prekvapíte svoju polovičku. Možno si vaše vyznanie na hrnčeku vezme so sebou aj do práce, aby si vás neustále pripomínal. Hrnčeky pre páry z kvalitnej keramiky môžete pokojne umývať v umývačke a používať aj v mikrovlnke.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Ľúbim ťa

Vyznanie lásky poteší, nech už ho poviete akokoľvek. Vášmu milovanému alebo milovanej prezradí vaše city aj darček. Hrnček s potlačou s motívom srdca a textom „Ľúbim ťa,“ môžete podarovať na Valentína, k narodeninám alebo i v bežný deň. Tento originálny darček z lásky ozdobí každú poličku v kuchyni. Obdarovanému bude pripomínať vašu lásku pri každom pohľade aj dúšku jeho obľúbeného nápoja.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Ľúbim ťa - Ruža

Povedzte to tentokrát inak — darujte hrnček s potlačou. Hrnček s vyznaním bude obdarovanému pripomínať vaše slová každý deň. Ozdobený kyticou červených ruží v tvare srdca skrášli každú chvíľu odpočinku. Pripravená šálka kávy alebo čaju bude chutiť o to viac. Kvalitný keramický hrnček potlačený sublimačnou metódou môžete umývať ručne alebo v umývačke.

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček - Milujem ťa

Len dve slová dokážu vyjadriť ten najhlbší ľudský cit. Pripomínajte svojej polovičke, ako veľmi ju milujete každý deň aj s týmto romantickým hrnčekom. Hrnček z lásky môžete darovať na Valentína, výročie alebo len tak pre radosť. Chcete svojej milej alebo milému pripomenúť, čo k nemu cítite? Hrnček s potlačou s motívom červených ruží to povie dokonale.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Horská dráha...

Hrnčeky pre páry sú najkrajším romantickým darčekom pre zamilovanú dvojicu. Vezmite si ich so sebou aj vy na dobrodružnú cestu naplnenú vašou spoločnou láskou. Hrnčeky s potlačou z oboch strán vám skrášlia čas pri káve alebo inom nápoji. Budú chutiť o to lepšie, že ich budete popíjať spoločne. Kvalita potlače vydrží bez poškodenia aj umývanie v umývačke.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - I love you -...

Hrnčeky pre páry sú krásnym darčekom pre zamilovaných. Oslavujete spoločné výročie alebo sa blíži sviatok sv. Valentína? Má vaša polovička čoskoro narodeniny? Hrnček s potlačou po celom obvode je vynikajúcim nápadom, ako potešiť svojho partnera. Aj krátke vyznanie lásky na ňom získava celkom nový rozmer. O to viac, že si ho bude môcť pripomínať vždy, keď sa z neho napije.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Ľúbim ťa -...

Hrnček s potlačou plný srdiečok, ktoré spolu hovoria „Ľúbim ťa.“ Podarujte ho svojmu partnerovi ako nevšedné vyznanie lásky. Hrnčeky pre zamilovaných sú krásnym darčekom pri akejkoľvek príležitosti alebo aj v bežný deň. Buďte si istí, že ho bude obdarovaný vždy rád používať. Chceli by ste mať aj vy rovnaký? Hrnčeky s panoramatickou potlačou si môžete naraz objednať hneď dva.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: