E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Filtrovať podľa

Farba

Farba

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 11,00 € - 15,00 €

Rozmer nálepky

Rozmer nálepky

Aktívne filtre

4.9 42

Nálepka Mr. a Mrs.

Nálepka na svadobné auto už z diaľky upúta pozornosť každého okoloidúceho. Oslavujte vo veľkom štýle a dajte o svojom významnom dni vedieť každému, koho stretnete! Vytlačená nálepka na svadobné auto na PVC fólii sa umiestňuje na zadné sklo alebo karosériu auta. Pred aplikáciou nezabudnite povrch dôkladne vyčistiť. Svadobné nálepky na auto pre vás vytlačíme aj s dátumom vašej svadby, ktorý, prosím, uveďte do poznámky. Zvoliť si môžete tiež vami preferovaný rozmer.

zobraziť produkt
4.9 42

Nálepka Just Married 1

Nálepka na svadobné auto je ako čerešnička na torte. Hoci by aj bez nej bolo krásne, ak ju nalepíte na sklo alebo karosériu, výsledok bude dokonalý. Svadobná nálepka na auto je vytlačená kvalitnou farbou na PVC fólii. Aby ste zaistili jej dokonalé priľnutie k povrchu, pred aplikáciou je ho potrebné dôkladne očistiť od mastnoty a iných nečistôt. Ešte stále to nie je ono? Nezabudnite aj na svadobnú ŠPZ na auto.

zobraziť produkt
4.9 42

Nálepka Just Married 2

Hľadáte niečo, čo dodá šmrnc výzdobe vášho svadobného auta? Svadobná nálepka z PVC fólie túto úlohu splní dokonale. S nápisom „Just Married“ upozorní každého, okolo koho pôjdete, na to, že ste sa práve vzali! Nálepka na svadobné auto sa dá umiestniť na sklo alebo karosériu vozidla a máme ju pre vás vo viacerých rozmeroch. Stačí si len vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Aby svadobná nálepka na auto dobre priľnula, povrch je potrebné pred aplikáciou očistiť od mastnoty a iných nečistôt.

zobraziť produkt
4.9 42

Nálepka Novomanželia

Chceli by ste sa o svoju radosť, že ste sa práve vzali, podeliť s celým svetom? Nálada svadobného dňa sa môže preniesť aj na vaše svadobné auto. Nálepka na svadbu s nápisom „Novomanželia“ upúta pozornosť každého okoloidúceho. Nálepky na svadobné auto máme pre vás v rôznych rozmeroch vhodných na umiestnenie na zadné sklo alebo karosériu vozidla. Aby dobre priľnula k povrchu, pred jej aplikáciou nezabudnite povrch dôkladne zbaviť nečistôt a mastnoty.

zobraziť produkt
4.9 42

Nálepka Konečne svoji

Romantický, jedinečný, krásny, slávnostný — to všetko sú slová, ktorými mladomanželia opisujú svoj svadobný deň. Práve preto každý chce, aby bol dokonalý do poslednej podrobnosti. Chceli by ste, aby sa vaša radosť odrážala aj na výzdobe auta? Nálepka na svadobné auto mu dodá viac ako originálny dizajn. Nálepky na svadbu povedia každému, koho stretnete, ako veľmi sa tešíte z toho, že ste spolu! Vytlačené na PVC fólii môžete nálepky na svadobné auto umiestniť na zadné sklo alebo karosériu. K dispozícii sú pre vás vo viacerých rozmeroch.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: