E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Aktívne filtre

4.9 42

Kovová kľúčenka s...

Máte radi originálne doplnky? Gravírovaná kľúčenka ozdobí vaše kľúče jedinečným spôsobom. Kľúčenka s vlastným textom je tiež vhodná ako originálny darček k meninám alebo inému sviatku. Alebo na ňu necháte vygravírovať krátke vyznanie lásky? Rozhodnutie je len na vás. Rozmery gravírovaného textu na šírku sú 5 x 1,5 cm, pri otočení na výšku je maximálna šírka textu 1,5 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Ploskačka deň otcov 1

Ako darček na Deň otcov môžete vybrať veľa vecí. Ak však hľadáte niečo originálne, výborným nápadom je ploskačka. Ploskačka s gravírovaním poteší aj pod stromčekom alebo na narodeniny. Môžete na ňu nechať vygravírovať krátky text alebo jednoduchý obrázok.

Ploskačka, ktorá poteší každého ocina.
Objem: 150 ml

zobraziť produkt
4.9 42

Gravírovaná krabica na víno

Drevená krabica na víno a originálne gravírovanie — to sú zdanlivé drobnosti, ktoré urobia z fľaše vína reprezentatívny dar. Krabica na víno s gravírovaním je vhodná ako darček na svadbu, výročie aj významné jubileum niektorého z vašich kolegov. Na veko vyberte krátke venovanie, blahoželanie alebo jednoduchý obrázok či logo.

Drevená krabica dyhovaná mahagónom predstavuje luxusný doplnok pre vaše víno, vhodná ako darček pre každého vinára.
Fľaša nie je súčasťou balenia
Veľkosť krabice: 36 x 11 x 11 cm

zobraziť produkt
4.9 42

Drevená sada pera a pentelky

Hľadáte ideálny darček pre kolegov, známych alebo obchodných partnerov? Takýmto darom je drevená súprava pera a pentelky v krabičke. Krabička s gravírovaním dodá darčeku jedinečný nádych luxusu a prírodný materiál poteší aj tých, ktorí myslia ekologicky. 

Sada obsahuje dve perá - klasické guličkové pero s možnosťou výmeny tuhy a pentelku hrúbky 0,5 mm.
Rozmer gravírovaného textu je cca 10 x 3 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Zapaľovač - nerezový s...

Darujte darček s nápadom, ktorý osloví nielen obdarovaného, ale aj všetkých prítomných. Na Vianoce, oslavu narodenín alebo meniny môžete darovať zapaľovač s vlastným textom. Zapaľovač s gravírovaním môže zdobiť meno obdarovaného alebo iný krátky text či jednoduchý obrázok. Rozmery plochy na gravírovanie sú 3,5 x 3,5 cm. 

Zapaľovač s vlastným textom či logom ("logo" nie je fotka či obrázok), vhodný ako darček na akúkoľvek príležitosť. Gravírovanie zapaľovača je čiernej farby. 
Materiál: nerezová oceľ
Rozmer plochy pre gravírovanie je (š x v) 3,5 x 3,5 cm
Zapaľovač je dodávaný v nenaplnenom stave.
Benzín nie je súčasťou balenia.

zobraziť produkt
4.9 42

Ploskačka - nerezová s...

Nerezová ploskačka s gravírovaním poteší ako darček pod stromček aj k narodeninám. Tento praktický darček pre mužov ocenia najmä tí, ktorí trávia v zime veľa času vonku. Vďaka objemu 150 ml z nej môže obdarovaný ponúknuť aj svojich priateľov. Rozmer gravírovaného textu alebo motívu je maximálne 5 x 7 cm.

Ploskačka s vlastným textom či logom ("logo" nie je fotka či obrázok) je skvelý darček pre každého poriadného chlapa.
Rozmer gravírovaného textu je: (š x v) 5 x 7 cm
Objem: 150 ml

zobraziť produkt
4.9 42

Štítok pre mačku

Gravírovaný prívesok pre mačku je vyrobený z ľahučkého hliníka, ktorý na obojku ani neucíti. Prívesok na obojok s menom a vaším telefónnym číslom vám môže v prípade, že sa mačka zatúla, ušetriť mnoho starostí. Bezpečné pripevnenie je možné vďaka dierke pre upevnenie karabínkou alebo krúžkom na kľúče. 

Gravírované identifikačné štítky pre vášho štvornohého kamaráta. Materiál je vyrobený z eloxovaného hliníku, je ľahký a hladký. Na vrchu štítku je dierka pre upevnenie k obojku karabinkou alebo iným spôsobom. Štítok je možné gravírovať zo zadnej strany.

zobraziť produkt
4.9 42

Soška Oskara - Pre...

Soška Oscara pre mamu je ocenením, ktoré v jedinom momente vyjadrí všetok váš obdiv a vďaku. Povedzte jej, ako si ju vážite za všetko, čo pre vás robí. Na takýto darček na narodeniny, Vianoce alebo Deň matiek sa bude vo vašej rodine ešte dlho spomínať. Iste sa ocitne na čestnom mieste na poličke v obývačke. Tabuľka s venovaním má rozmery 4,7 x 2,5 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Ploskačka deň otcov 2

Darček na Deň otcov nemusí byť drahý, najhlavnejšie je, že bude darovaný z lásky. Praktickým doplnkom, ktorý využije každý muž, je ploskačka s gravírovaním. Váš otec iste ocení nielen vynikajúci nápad, ale aj jej kvalitu. Vyrobená z ľahkého nerezu vyniká nízkou hmotnosťou, takže ju vo vrecku ani neucíti. 

Ploskačka, ktorá poteší každého ocina.
Objem: 150 ml

zobraziť produkt
4.9 42

Sada na víno - Drevená kazeta

Sada na víno je reprezentatívny darček pre obchodného partnera, šéfa aj kolegov v práci. Môžete k nej darovať tiež fľašu kvalitného vína. Luxusná krabička s vygravírovaným venovaním alebo logom vašej firmy obsahuje nožík s vývrtkou, teplomer na víno, kovovú zátku a ochranný prúžok na hrdlo fľaše.

zobraziť produkt
4.9 42

Gravírované drevené pero a...

Vyberte darček s venovaním pre otca, mamu, pani učiteľku alebo priateľov. Drevená krabička, v ktorej nájdu pero a pentelku, sa dá využiť tiež ako stojan na písací stôl. Originálny gravírovaný darček môžete ozdobiť vlastným textom s venovaním.

Rozmery textu sú maximálne 4 x 4 cm. 

zobraziť produkt
4.9 42

Zapaľovač s gravírovaním -...

Zapaľovač s vlastným textom je krásnym darčekom pri rôznych príležitostiach. Či už hľadáte niečo pre priateľov, kolegov alebo šéfa, gravírovaný darček medzi ostatnými vždy vynikne. Zapaľovač v čiernej farbe je okrem toho nielen praktickým, ale aj elegantným doplnkom. Rozmer plochy zapaľovača na gravírovanie je 4 x 4 cm.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: