E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 13,00 € - 20,00 €

Štýl písma

Štýl písma

Možnosť gravírovania

Možnosť gravírovania

Aktívne filtre

4.9 42

Drevená sada pera a pentelky

Hľadáte ideálny darček pre kolegov, známych alebo obchodných partnerov? Takýmto darom je drevená súprava pera a pentelky v krabičke. Krabička s gravírovaním dodá darčeku jedinečný nádych luxusu a prírodný materiál poteší aj tých, ktorí myslia ekologicky. 

Sada obsahuje dve perá - klasické guličkové pero s možnosťou výmeny tuhy a pentelku hrúbky 0,5 mm.
Rozmer gravírovaného textu je cca 10 x 3 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Gravírované drevené pero a...

Vyberte darček s venovaním pre otca, mamu, pani učiteľku alebo priateľov. Drevená krabička, v ktorej nájdu pero a pentelku, sa dá využiť tiež ako stojan na písací stôl. Originálny gravírovaný darček môžete ozdobiť vlastným textom s venovaním.

Rozmery textu sú maximálne 4 x 4 cm. 

zobraziť produkt
4.9 42

Gravírované drevené perá -...

Elegantný vzhľad moreného dreva, osobné venovanie a praktickosť — to v sebe spája súprava dvoch pier v krabičke. Guľôčkové a bombičkové pero s možnosťou výmeny náplní sú darčekmi, ktoré obdarovaný bude rád používať. O to viac, ak na nich bude napísané vaše venovanie. Či už hľadáte darček pre kolegu, obchodného partnera, šéfa alebo učiteľku, práve ste ho našli. Rozmer gravírovaného textu je 10 x 3 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Gravírované drevené perá -...

Gravírované drevené perá v krabičke s menom, krátkym vyznaním alebo venovaním. Tento reprezentatívny darček pre obchodných partnerov, kolegov alebo šéfa prezradí, že máte dobrý vkus. A môžete ho darovať aj svojim priateľom alebo rodine. Krabičku na guľôčkové a bombičkové pero s možnosťou výmeny náplní je možné využiť tiež ako stojan na písací stôl. 

zobraziť produkt
4.9 42

Gravírované drevené perá -...

Aký darček pre pani učiteľku, priateľov alebo kolegov v práci? A čo darovať obchodným partnerom? Nad týmito otázkami sa odteraz už nemusíte zamýšľať. Vyberte personalizovaný darček s krátkym textom, venovaním alebo logom vašej firmy. Gravírovaná krabička, v ktorej sa ukrývajú kvalitné drevené perá, je darom, ktorý každý ocení a bude rád používať. 

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: