E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Stužka

Stužka

Aktívne filtre

4.9 42

Tabuľka - Priateľstvo

Našli ste priateľa alebo priateľku, na ktorých sa môžete spoľahnúť aj v tých najťažších chvíľach? Vyjadrite im svoju vďaku darčekom, ktorý im povie, ako veľmi vám na vašom priateľstve záleží. Drevená tabuľka s textom o priateľstve si rýchlo nájde miesto na poličke alebo na stene. Grafika je vytlačená na kvalitnej fólii farbami, ktoré nestratia nič zo svojej intenzity ani po rokoch. Tabuľky s textom máme pre vás v prevedení so stužkou na zavesenie alebo bez stužky. Rozmer tabuľky je 43 x 26 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Tabuľka - Šťastná rodina

Tabuľka s textom prezradí každej vašej návšteve, že sa máte radi. Táto originálna dekorácia na stenu alebo poličku upúta pozornosť nielen hĺbkou textu. V originálnom grafickom spracovaní ju môžete umiestniť do každého interiéru. Drevená tabuľka s textom ozdobí kuchyňu, jedáleň, obývačku i chodbu. Môžete sa spoľahnúť tiež na stálosť farieb. Vytlačené na kvalitnej fólii, ktorá je nalepená na drevenom podklade, si dlho zachovajú svoju intenzitu a ostrosť. Tabuľky s textom máme pre vás v prevedení so stužkou alebo bez stužky v rozmere 43 x 26 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Tabuľka - Šťastná rodina 2

Hľadáte tabuľky na stenu, ktoré dotvoria atmosféru vo vašej domácnosti? Tabuľka s citátmi a ideálmi krásne vynikne v každej miestnosti. V zaujímavom modernom dizajne a výraznej farbe zaujme nielen členov vašej rodiny, ale budú sa ňou inšpirovať aj vaše návštevy. Grafika je vytlačená kvalitnými farbami s dlhou životnosťou na fólii a nalepená na drevenej doske s hrúbkou 7 mm. Vybrať si ju môžete v dvoch variantoch — so stužkou a navŕtanými dierkami alebo bez nej. Rozmery tabuľky na stenu sú 43 x 26 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Tabuľka - Rodina

Tabuľka s citátom a jedinečným grafickým motívom sa stane dominantou každej steny alebo poličky. Osviežte aj vy dizajn jedálne, obývačky, kuchyne či chodby so slovami: „Rodina je tam, kde život začína a láska nikdy nekončí.“ Tento citát sa iste stane vaším obľúbeným rodinným mottom. Tabuľka s textom je vhodná tiež ako darček pre priateľov alebo príbuzných. V rozmeroch 43 x 26 cm si ju môžete objednať v prevedení so stužkou na zavesenie alebo bez.

zobraziť produkt
4.9 42

Tabuľka - Rodina 2

Tabuľka s textom, ktorý zaujme, povzbudí, poteší a prinesie na vašu tvár úsmev, sa stane ozdobou každej miestnosti. Tabuľka na stenu alebo poličku dotvorí dizajn jedálne, obývačky, vstupnej haly i kuchyne. V krásnych farbách, ktoré vďaka kvalite potlače nevyblednú ani po rokoch, si ju okamžite všimnú všetky vaše návštevy. Grafiku tlačíme na fóliu, ktorá je nalepená na drevenom podklade. Tabuľky s textom môžete darovať tiež ako darček pre priateľov. V rozmeroch 43 x 26 cm ju môžete objednať v prevedení so stužkou a navŕtanými dierkami alebo bez.

zobraziť produkt
4.9 42

Tabuľka - Priateľstvo 2

Najkrajší darček pre najlepšiu kamarátku alebo kamaráta je ten, ktorý im bude vaše priateľstvo pripomínať každý deň. Tabuľka s citátom tento účel splní dokonale. Tabuľka s textom pre priateľov sa iste rýchlo ocitne na čestnom mieste na stene alebo poličke, kde bude každému na očiach. Tabuľky s textom pre vás tlačíme na kvalitnú fóliu, ktorú nalepíme na drevený podklad. Môžete si ich objednať vo variante so stužkou a predvŕtanými dierkami alebo bez nej. Rozmery tabuľky sú 43 x 26 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Tabuľka - Šťastná rodina 3

Veselé farby tabuľky s textom upútajú pozornosť hneď pri vstupe do miestnosti. Tabuľka s citátom preto zaujme každú vašu návštevu a s obľubou si ju budete čítať i vy. Pripomínajte si vaše rodinné ideály aj týmto spôsobom. Kvalitné farby vytlačené na fóliu, ktorá je nalepená na drevenej doske, majú dlhú životnosť a nestratia nič zo svojej ostrosti ani po rokoch.

Chceli by ste darovať tabuľku na stenu ako darček? Môžete si ju vybrať v prevedení s navŕtanými dierkami a stužkou alebo bez nej. Rozmery tabuľky sú 43 x 26 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Tabuľka - Domov

Tabuľka na stenu s citátom, ktorý sa stane mottom vašej rodiny, môže zdobiť, kuchyňu, obývačku alebo jedáleň. Premýšľate, čo darovať na Vianoce, k narodeninám alebo inému sviatku? Tabuľka s textom je dar, ktorý obdarovaného zaručene poteší. Vďaka kvalitnej potlači bude na deň, kedy ju od vás dostal, ešte dlho spomínať.

Tabuľky s citátom vyrábame v rozmeroch 43 x 26 cm v prevedení so stužkou na zavesenie alebo bez nej.

zobraziť produkt
4.9 42

Tabuľka - Ak o tom dokážeš...

Tabuľka s citátom „Ak o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj uskutočniť,“ sa stane nielen každodenným povzbudením. Vďaka krásnemu originálnemu dizajnu bude výraznou dekoráciou každej miestnosti. Tabuľka s textom je vhodná tiež ako darček na narodeniny, pod stromček alebo pri inej príležitosti. Potešte svojich blízkych darom, ktorý si zachová svoj dokonalý vzhľad aj po rokoch.

Rozmery tabuľky 43 x 26 cm z nej robia vhodnú dekoráciu na stenu i na poličku. Môžete si ju objednať vo variante so stužkou a navŕtanými dierkami alebo bez stužky.

zobraziť produkt
4.9 42

Tabuľka - Ži každým okamihom

Tabuľka s citátom, ktorý povzbudí, poteší a zahreje pri srdci? Tabuľka s textom, originálnym grafickým motívom a farbami, ktoré upokoja aj naplnia novou energiou, sa stane výraznou dekoráciou miestnosti. Vyberte ju pre seba alebo ako darček pre mamu, otca, priateľov či kolegov. Takýto dar nebude zapadať prachom na polici v komore. Iste si ho umiestnia na dobre viditeľné miesto v domácnosti.

Tabuľka s textom sa dá objednať so stužkou na zavesenie alebo bez nej v rozmere 43 x 26 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Tabuľka - Hodnoty

Hľadáte originálnu dekoráciu, ktorá bude viac ako obrázkom na stene? Tabuľka s textom a prírodným motívom dodá vašej pracovni, obývačke alebo jedálni celkom nový šmrnc. Tabuľky na stenu sú navyše výborným nápadom na darček k narodeninám, na Vianoce alebo pri inej príležitosti. Sýte farby vytlačené na PVC fólii, ktorá je nalepená na drevenom podklade, budú výborne vyzerať aj po rokoch.

Pri objednávke nezabudnite vyznačiť, či preferujete vyhotovenie s navŕtanými dierkami a stužkou alebo bez. Rozmery tabuľky sú 43 x 26 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Tabuľka - Si statočnejšia,...

Tabuľka na stenu v štýle vintage sa bude krásne vynímať na stene v kuchyni, jedálni i v obývačke. Môžete ju objednať pre seba alebo vybrať ako darček pre manželku, mamu, priateľku či kolegyňu. Tabuľka s textom urobí obdarovanej radosť a slová na nej si bude môcť pripomínať každý deň.

Rozmery tabuľky sú 43 x 26 cm a pri objednávke môžete zvoliť variant s navŕtanými dierkami a stužkou alebo bez nej.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: