E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Aktívne filtre

4.9 42

Magický hrnček s potlačou

Magický hrnček s vlastnou potlačou vyzerá na prvý pohľad celkom obyčajne, skrýva však v sebe malé tajomstvo. Objavte jeho kúzlo aj vy. Vyberte vhodnú fotografiu, motivačný obrázok alebo krátke vyznanie a urobte ním radosť niektorému z vašich blízkych. Vami zvolený obrázok alebo text sa na hrnčeku zobrazí po naliatí horúceho nápoja. Po ochladení získa magický hrnček svoju pôvodnú farbu.

zobraziť produkt
4.9 42

Farebný hrnček s potlačou

Hrnčeky s fotkou môžete darovať ako darček alebo si ich nechať vyrobiť pre každého člena rodiny. Veselé farby hrnčeky s potlačou nielen odlíšia, ale dodajú im tiež originálny vzhľad. Vyberte tie najkrajšie fotky a vytvorte si svoj vlastný dizajn. Vďaka kvalite potlače vám budú farebné hrnčeky slúžiť po dlhý čas bez zmeny kvality zobrazenia.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček s potlačou

Keramický hrnček s fotkou urobí aj z bežného pitia čaju okamih, ktorý vám vždy pozdvihne náladu. Pripomeňte si krásne zážitky s najkrajšou rodinnou fotkou alebo ho podarujte ako darček. Starých rodičov poteší hrnček s podobizňou vnúčat, pre svojho partnera vyberte vašu spoločnú fotografiu. Na hrnček s potlačou si môžete zvoliť tiež ľubovoľný obrázok alebo text a vytvoriť si vlastný dizajn.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely smaltovaný hrnček

Smaltovaný hrnček s potlačou si vytvoríte presne podľa svojich predstáv. Môžete ho ozdobiť fotografiou, vhodným obrázkom alebo nápisom. Hľadáte nápad na darček? Plechový hrnček s menom alebo iným textom bude robiť obdarovanému radosť pri každom použití. Vďaka odolnému materiálu má mnoho možností uplatnenia. Môžete v ňom bez obáv variť, ohrievať alebo ho využiť ako dekoráciu.

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček s lyžičkou

Radi si miešate nápoje lyžičkou? S týmto štýlovým hrnčekom ju budete mať stále po ruke. Už žiadne vstávanie zo sedačky len preto, že ste si ju zabudli vziať. Hrnček s lyžičkou si môžete tiež nechať potlačiť vlastným motívom. Zvoľte niektorú z vašich obľúbených fotiek a vytvorte si jedinečný dizajn. Hrnček s potlačou je aj výborným nápadom na darček pre vašich priateľov a rodinu. Majte svoju lyžičku stále po ruke so svojim obľúbeným hrnčekom s vlastnou potlačou.

zobraziť produkt
4.9 42

Narodeninový hrnček s melódiou

Urobte z narodeninovej oslavy chvíľu, na akú sa nezabúda! Aj nenápadný darček, akým je hrnček s vlastnou potlačou môže dostať celkom novú tvár. Stačí, ak vyberiete hrnček s melódiou Happy Birthday, ktorá začne hrať pri každom zodvihnutí zo stola. Na hrnček môžete vybrať fotografiu, obrázok s rôznymi motívmi alebo text, prípadne ich kombináciu. Hrnček dodávame v praktickej bielej krabičke, ktorú postačí len zabaliť do ozdobného papiera alebo darčekovej tašky

zobraziť produkt
4.9 42

Strieborný hrnček s fotkou

Hľadáte nápad na darček starým rodičom? K výročiu, Vianociam alebo narodeninám im môžete podarovať strieborný hrnček s fotkou. Pripravte im prekvapenie, ktoré ich bude tešiť viac ako jedenkrát. Na hrnček s vlastnou fotkou vyberte rodinnú fotografiu alebo fotky vašich detí. Tento fotodarček vyvolá hneď po rozbalení úsmev na tvári a obdarovaní si do neho vždy radi nalejú svoj najobľúbenejší nápoj.

zobraziť produkt
4.9 42

Zlatý hrnček s fotkou

Hľadáte výnimočný dar na narodeniny alebo k výročiu? Zaujímavý vzhľad v nevšednej farbe, originalita vášho vlastného motívu a kvalita potlače. To všetko v sebe spája zlatý hrnček s fotkou. Vyberte najkrajšie zábery a vytvorte si vlastný dizajn. Tento hrnček s potlačou je vhodným darom pri slávnostných príležitostiach a môžete ho podarovať aj svojim rodičom.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: