E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Aktívne filtre

4.9 42

Biely hrnček - Dobré ráno

Romantické prebúdzanie s vôňou obľúbeného nápoja môže byť ešte krajšie, ak ho svojmu partnerovi pripravíte do hrnčeka s potlačou. Objednajte hrnčeky pre páry s originálnym textom a dochuťte svoje raňajky vyznaním lásky. Či už v ňom bude káva, čaj, kakao alebo niečo iné, každý nápoj v ňom získa ešte lepšiu chuť. Keramické hrnčeky s textom môžete umývať v umývačke riadu a používať aj v mikrovlnnej rúre. Kvalita potlače odolá každodennému používaniu bez zmeny ostrosti alebo farieb.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Good Morning

Viete, ako chutí káva okorenená dávkou lásky? Ochutnajte ju tentokrát pripravenú trošku inak. Objednajte si hrnčeky pre páry a urobte z nedeľného rána nezabudnuteľné vyznanie milovanej osobe. Hrnčeky s potlačou vám budú vaše vzájomné city pripomínať každý deň. Aj z popíjania obyčajného nápoja sa stane obľúbený rituál, ktorý si budete vždy naplno užívať.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - I love you

Keramické hrnčeky pre páry s vyznaním lásky. Obdarujte seba a svoju polovičku týmto originálnym setom a urobte z pitia bežného nápoja rituál, pri ktorom vždy dokonale zrelaxujete. Nemusíte čakať na žiadnu zvláštnu príležitosť, hrnček s nápisom „I love you“ môžete darovať kedykoľvek. Veď každý deň je ten správny na trošku romantiky s vaším partnerom.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Je t´aime

Romantický hrnček na kávu premení aj bežné ráno na jedinečný okamih. Vyjadrite svoju lásku darčekom, ktorým prekvapíte svoju polovičku. Možno si vaše vyznanie na hrnčeku vezme so sebou aj do práce, aby si vás neustále pripomínal. Hrnčeky pre páry z kvalitnej keramiky môžete pokojne umývať v umývačke a používať aj v mikrovlnke.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Horská dráha...

Hrnčeky pre páry sú najkrajším romantickým darčekom pre zamilovanú dvojicu. Vezmite si ich so sebou aj vy na dobrodružnú cestu naplnenú vašou spoločnou láskou. Hrnčeky s potlačou z oboch strán vám skrášlia čas pri káve alebo inom nápoji. Budú chutiť o to lepšie, že ich budete popíjať spoločne. Kvalita potlače vydrží bez poškodenia aj umývanie v umývačke.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Ľúbim ťa - Ruža

Povedzte to tentokrát inak — darujte hrnček s potlačou. Hrnček s vyznaním bude obdarovanému pripomínať vaše slová každý deň. Ozdobený kyticou červených ruží v tvare srdca skrášli každú chvíľu odpočinku. Pripravená šálka kávy alebo čaju bude chutiť o to viac. Kvalitný keramický hrnček potlačený sublimačnou metódou môžete umývať ručne alebo v umývačke.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - I love you -...

Hrnčeky pre páry sú krásnym darčekom pre zamilovaných. Oslavujete spoločné výročie alebo sa blíži sviatok sv. Valentína? Má vaša polovička čoskoro narodeniny? Hrnček s potlačou po celom obvode je vynikajúcim nápadom, ako potešiť svojho partnera. Aj krátke vyznanie lásky na ňom získava celkom nový rozmer. O to viac, že si ho bude môcť pripomínať vždy, keď sa z neho napije.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Ľúbim ťa -...

Hrnček s potlačou plný srdiečok, ktoré spolu hovoria „Ľúbim ťa.“ Podarujte ho svojmu partnerovi ako nevšedné vyznanie lásky. Hrnčeky pre zamilovaných sú krásnym darčekom pri akejkoľvek príležitosti alebo aj v bežný deň. Buďte si istí, že ho bude obdarovaný vždy rád používať. Chceli by ste mať aj vy rovnaký? Hrnčeky s panoramatickou potlačou si môžete naraz objednať hneď dva.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Milujem ťa -...

Chceli by ste podarovať darček z lásky, no chýba vám originálny nápad? Hrnček s panoramatickou potlačou bude obdarovanému pripomínať vaše city každý deň. Či už patrí vaša polovička k milovníkom kávy, čaju alebo horúcej čokolády, odteraz si ich bude pripravovať len do neho. Hrnček s potlačou a vyznaním môžete používať ako bežný keramický hrnček v mikrovlnke aj umývačke riadu.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Symbol Ruža...

Hrnček s potlačou posiaty ružami premení vaše vyznanie lásky na nezabudnuteľnú chvíľu. Vyberte ho pre vášho partnera alebo partnerku a pripravte mu romantické prekvapenie. Môžete ich pokojne hneď objednať aj dva. Veď hrnčeky pre páry dodajú i bežnému pitiu čaju celkom nové čaro. Potlač sublimačnou metódou navyše umožňuje ich bezproblémové používanie v mikrovlnke a umývačke.

zobraziť produkt
4.9 42

Biely hrnček - Ľúbim ťa -...

Milujete svojho partnera alebo partnerku? Povedzte mu to hneď vo viacerých jazykoch. Nepotrebujete na to žiadne zvláštne jazykové schopnosti alebo vedomosti. „Ľúbim ťa“ za vás povie hrnček s potlačou. Farebná potlač sa nachádza na celej ploche hrnčeka, vaše vyznanie tak bude mať vaša polovička stále na očiach. Kvalitné, zdravotne nezávadné farby si zachovajú svoju ostrosť aj po mnohých rokoch používania.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: