E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Aktívne filtre

4.9 42

Hrnček deň otcov 1

Pripravte prekvapenie pre svojho otca, dedka alebo manžela a darujte mu na Deň otcov hrnček s potlačou. Keramický hrnček s textom vyjadrí vašu lásku a obdiv za vás. Takýto darček poteší viac ako jedenkrát. Najskôr pri jeho otvorení a potom vždy, keď z neho bude popíjať kávu alebo čaj. Či bude práve v práci alebo doma, hrnček s textom pre najlepšieho otca mu vždy pozdvihne náladu.

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček deň otcov 2

Aj váš otec je ten najlepší na svete? Odteraz mu to môžete pripomínať každý deň. Hrnček na deň otcov je nápad na darček, ktorý ho iste poteší. Rád si do neho naleje svoj obľúbený nápoj každé ráno a možno aj k večeri. Hrnček pre otca je ozdobený textom, ktorý môže hrdo ukazovať aj svojim kolegom v práci a priateľom.

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček deň otcov 3

Každý otec je naj! Prekvapte tento rok na Deň otcov aj vy toho svojho a darujte mu hrnček pre najlepšieho otca na svete. Takéto malé vyznanie je nadovšetko cenené. O to viac, že si ho bude môcť pripomínať každý deň. Či už bude mať svoj keramický hrnček s potlačou doma alebo v práci, vždy si do neho rád pripraví svoj obľúbený nápoj.

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček deň otcov 4

Má už hlava vašej rodiny svoj obľúbený hrnček na kávu? Tento keramický hrnček s textom sa ním iste stane. Môžete mu ho darovať na narodeniny, meniny, k Vianociam alebo na Deň otcov. Hrnček pre najlepšieho otca mu bude robiť radosť každý deň. Potlač hrnčeka odolá umývaniu v umývačke a môžete ho používať aj v mikrovlnnej rúre.

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček deň otcov 5

Ktorý otcovia sú najlepší? No predsa tí s bradou! Potešte svojho otca darčekom, ktorý bude rád používať. Hrnček s nápisom iste nezostane stáť len tak na poličke. Pripravte sa na to, že ho bude potrebné umývať každý deň. Vďaka kvalite potlače, ktorá odoláva vysokým teplotám, ho môžete pokojne vložiť aj do umývačky riadu.

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček deň otcov 6

Potešte svojho otca, dedka, manžela a darujte mu hrnček pre najlepšieho otca. S takýmto darom nemusíte čakať na žiadnu zvláštnu príležitosť. Či už je to darček na Deň otcov, k narodeninám alebo v bežný deň, tento hrnček s potlačou bude iste rád používať. Pripravte sa na to, že ho bude potrebné umývať každý deň. Keramický hrnček s textom vám však nepridá prácu navyše — môžete ho pokojne vložiť do umývačky.

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček deň otcov 7

Hľadáte nápad na darček pre svojho ocina? Zablahoželajte mu originálnym spôsobom a darujte hrnček s potlačou. Hrnček s nápisom mu bude robiť radosť vždy, keď z neho bude popíjať svoj obľúbený nápoj. Na toto prekvapenie bude ešte dlho rád spomínať. Možno si svoj hrnček pre otca vezme so sebou do práce, aby si vás mohol stále pripomínať.

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček deň otcov 8

Čo darovať na Deň otcov okrem množstva detských pusiniek? Chýba vám tento rok nová inšpirácia? Skvelým nápadom na darček je hrnček s nápisom. Pre každého otca, dedka alebo manžela bude hrnček s potlačou vítaným spoločníkom pri každodennom popíjaní kávy alebo iného nápoja. Pripravte sa na to, že ho budete musieť často umývať. Nechcete prácu navyše? Vďaka kvalite potlače ho môžete spolu s ostatným riadom vložiť do umývačky.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: