E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

TOP KATEGORIE 316 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 316 položiek

Aktívne filtre

4.9 42

Kovová kľúčenka s...

Kovová kľúčenka obdĺžnikového tvaru s vaším gravírovaným textom. Rozmer gravírovaného textu je 5 cm na šírku a 1,5 cm na výšku, v prípade orientácie kľúčenky na výšku (vid. obrázok), je rozmer gravírovaného textu na šírku maximálne 1,5 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček deň otcov 1

Pripravte prekvapenie pre svojho otca, dedka alebo manžela a darujte mu na Deň otcov hrnček s potlačou. Keramický hrnček s textom vyjadrí vašu lásku a obdiv za vás. Takýto darček poteší viac ako jedenkrát. Najskôr pri jeho otvorení a potom vždy, keď z neho bude popíjať kávu alebo čaj. Či bude práve v práci alebo doma, hrnček s textom pre najlepšieho otca mu vždy pozdvihne náladu.

zobraziť produkt
4.9 42

Drevená sada pera a pentelky

Sada pera a pentelky s vygravírovaným textom - menom, názvom firmy či akýmkoľvek textom. Skvelý darček pre vášho šéfa, kolegu či známeho.
Sada obsahuje dve perá - klasické guličkové pero s možnosťou výmeny tuhy a pentelku hrúbky 0,5 mm.
Rozmer gravírovaného textu je cca 10 x 3 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Zapaľovač - nerezový s...

Zapaľovač s vlastným textom či logom ("logo" nie je fotka či obrázok), vhodný ako darček na akúkoľvek príležitosť. Gravírovanie zapaľovača je čiernej farby. 
Materiál: nerezová oceľ
Rozmer plochy pre gravírovanie je (š x v) 3,5 x 3,5 cm
Zapaľovač je dodávaný v nenaplnenom stave.
Benzín nieje súčasťou balenia.

zobraziť produkt
4.9 42

Štítok pre mačku

Gravírované identifikačné štítky pre vášho štvornohého kamaráta. Materiál je vyrobený z eloxovaného hliníku, je ľahký a hladký. Na vrchu štítku je dierka pre upevnenie k obojku karabinkou alebo iným spôsobom. Štítok je možné gravírovať zo zadnej strany.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: