E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Aktívne filtre

4.9 42

Vtipné tričko - F.R.I.E.N.D.S.

Zábavná potlač na tričku vás odlíši od priemeru. Doprajte si aj vy jedinečný kúsok do šatníka! Tričko s vtipnou potlačou si môžete obliecť k rifliam aj kraťasom na každú párty, do školy i do mesta. 100 % bavlna v kombinácii s kvalitou farieb zaručuje príjemné nosenie a dlhú životnosť. Tričko môžete prať v práčke otočené obrázkom dovnútra.

Kvalitné tričko so zábavnou potlačou.
Značky tričiek:  Fruit of the Loom, B&C, Adler
Materiál: 100 % bavlna

zobraziť produkt
4.9 42

Kovová kľúčenka s...

Máte radi originálne doplnky? Gravírovaná kľúčenka ozdobí vaše kľúče jedinečným spôsobom. Kľúčenka s vlastným textom je tiež vhodná ako originálny darček k meninám alebo inému sviatku. Alebo na ňu necháte vygravírovať krátke vyznanie lásky? Rozhodnutie je len na vás. Rozmery gravírovaného textu na šírku sú 5 x 1,5 cm, pri otočení na výšku je maximálna šírka textu 1,5 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Ploskačka deň otcov 1

Ako darček na Deň otcov môžete vybrať veľa vecí. Ak však hľadáte niečo originálne, výborným nápadom je ploskačka. Ploskačka s gravírovaním poteší aj pod stromčekom alebo na narodeniny. Môžete na ňu nechať vygravírovať krátky text alebo jednoduchý obrázok.

Ploskačka, ktorá poteší každého ocina.
Objem: 150 ml

zobraziť produkt
4.9 42

Hrnček deň otcov 1

Pripravte prekvapenie pre svojho otca, dedka alebo manžela a darujte mu na Deň otcov hrnček s potlačou. Keramický hrnček s textom vyjadrí vašu lásku a obdiv za vás. Takýto darček poteší viac ako jedenkrát. Najskôr pri jeho otvorení a potom vždy, keď z neho bude popíjať kávu alebo čaj. Či bude práve v práci alebo doma, hrnček s textom pre najlepšieho otca mu vždy pozdvihne náladu.

zobraziť produkt
4.9 42

Gravírovaná krabica na víno

Drevená krabica na víno a originálne gravírovanie — to sú zdanlivé drobnosti, ktoré urobia z fľaše vína reprezentatívny dar. Krabica na víno s gravírovaním je vhodná ako darček na svadbu, výročie aj významné jubileum niektorého z vašich kolegov. Na veko vyberte krátke venovanie, blahoželanie alebo jednoduchý obrázok či logo.

Drevená krabica dyhovaná mahagónom predstavuje luxusný doplnok pre vaše víno, vhodná ako darček pre každého vinára.
Fľaša nie je súčasťou balenia
Veľkosť krabice: 36 x 11 x 11 cm

zobraziť produkt
4.9 42

Drevená sada pera a pentelky

Hľadáte ideálny darček pre kolegov, známych alebo obchodných partnerov? Takýmto darom je drevená súprava pera a pentelky v krabičke. Krabička s gravírovaním dodá darčeku jedinečný nádych luxusu a prírodný materiál poteší aj tých, ktorí myslia ekologicky. 

Sada obsahuje dve perá - klasické guličkové pero s možnosťou výmeny tuhy a pentelku hrúbky 0,5 mm.
Rozmer gravírovaného textu je cca 10 x 3 cm.

zobraziť produkt
4.9 42

Zapaľovač - nerezový s...

Darujte darček s nápadom, ktorý osloví nielen obdarovaného, ale aj všetkých prítomných. Na Vianoce, oslavu narodenín alebo meniny môžete darovať zapaľovač s vlastným textom. Zapaľovač s gravírovaním môže zdobiť meno obdarovaného alebo iný krátky text či jednoduchý obrázok. Rozmery plochy na gravírovanie sú 3,5 x 3,5 cm. 

Zapaľovač s vlastným textom či logom ("logo" nie je fotka či obrázok), vhodný ako darček na akúkoľvek príležitosť. Gravírovanie zapaľovača je čiernej farby. 
Materiál: nerezová oceľ
Rozmer plochy pre gravírovanie je (š x v) 3,5 x 3,5 cm
Zapaľovač je dodávaný v nenaplnenom stave.
Benzín nie je súčasťou balenia.

zobraziť produkt
4.9 42

Ploskačka - nerezová s...

Nerezová ploskačka s gravírovaním poteší ako darček pod stromček aj k narodeninám. Tento praktický darček pre mužov ocenia najmä tí, ktorí trávia v zime veľa času vonku. Vďaka objemu 150 ml z nej môže obdarovaný ponúknuť aj svojich priateľov. Rozmer gravírovaného textu alebo motívu je maximálne 5 x 7 cm.

Ploskačka s vlastným textom či logom ("logo" nie je fotka či obrázok) je skvelý darček pre každého poriadného chlapa.
Rozmer gravírovaného textu je: (š x v) 5 x 7 cm
Objem: 150 ml

zobraziť produkt
4.9 42

Štítok pre mačku

Gravírovaný prívesok pre mačku je vyrobený z ľahučkého hliníka, ktorý na obojku ani neucíti. Prívesok na obojok s menom a vaším telefónnym číslom vám môže v prípade, že sa mačka zatúla, ušetriť mnoho starostí. Bezpečné pripevnenie je možné vďaka dierke pre upevnenie karabínkou alebo krúžkom na kľúče. 

Gravírované identifikačné štítky pre vášho štvornohého kamaráta. Materiál je vyrobený z eloxovaného hliníku, je ľahký a hladký. Na vrchu štítku je dierka pre upevnenie k obojku karabinkou alebo iným spôsobom. Štítok je možné gravírovať zo zadnej strany.

zobraziť produkt
4.9 42

Detské tričko s vlastným...

Originalita sa dnes nosí. Doprajte preto vašim deťom tričko fotkou. Tričká s motívmi, ktoré vyberiete, sú výborným nápadom na darček na Vianoce aj k narodeninám. Deti ich budú radi nosiť nielen do školy, ale aj na návštevu ku kamarátom. Nemusíte si robiť ani starostí s ich praním. Tričko s potlačou môžete pokojne vložiť s ostatnou bielizňou do práčky. Odporúčame ho len otočiť obrázkom dovnútra. 

Chcete, aby vaše dieťa malo vlastné originálne tričko? V tom prípade ste tu správne. Nahrajte svoj motív alebo fotografiu a my sa postaráme o realizáciu.
Značky tričiek:  Fruit of the Loom, B&C, Adler 
Materiál: 100 % bavlna

zobraziť produkt
4.9 42

Dámske tričko s vlastným...

Omrzel vás už pohľad na rovnaké dizajny tričiek vo vašom šatníku? Vyberte si tentokrát niečo jedinečné. Tričko s fotku alebo vaším vlastným motívom ho odlíši od ostatných. Dámske tričko s vlastnou fotkou si budete rady obliekať každý deň a prať ho môžete aj v práčke. Pre ešte lepšiu životnosť potlače je vhodné ho pred praním obrátiť rubovou stranou von. 

Chcete mať svoje vlastné originálne tričko? V tom prípade ste tu správne. Nahrajte svoj motív alebo fotografiu a my sa postaráme o realizáciu.
Značky tričiek:  Fruit of the Loom, B&C, Adler 
Materiál: 100 % bavlna

zobraziť produkt
4.9 42

Pánske tričko s vlastným...

Pánske tričko s vlastným motívom zo 100 % bavlny výborne kopíruje postavu a dobre sa nosí. Na bežné dizajny v obchodoch môžete odteraz pokojne zabudnúť. Tričko s fotkou je tým správnym riešením, ktoré oživí každý outfit. Vyberte si vhodnú fotku alebo obrázok, nahrajte ho, objednajte a o ostatné sa postaráme my. 

Chcete mať svoje vlastné originálne tričko? V tom prípade ste tu správne. Nahrajte svoj motív alebo fotografiu a my sa postaráme o realizáciu.
Značky tričiek:  Fruit of the Loom, B&C, Adler
Materiál: 100 % bavlna

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: