E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Deň otcov sa u nás ešte stále oslavuje o niečo menej ako iné sviatky. Je však krásnou príležitosťou, ako si spomenúť na našich najdrahších, obdarovať ich malou pozornosťou a hlavne láskou. Ak neviete, čo vybrať svojmu otcovi či dedkovi, niekoľko tipov sme pre vás pripravili v nasledujúcom článku.

Darček, ktorý bude mať stále so sebou

Kľúče každý nosí stále pri sebe. Výborným nápadom na darček je preto kľúčenka s fotografiou, na ktorú vyberiete fotku detí alebo celej rodiny. Kľúčenka s fotkou prinesie napriek svojim malým rozmerom obdarovanému veľkú radosť.

klucenka2.jpg

vtipne-tricko-super-otec2.jpg

Tričko, aké nikdy neomrzí

Poznáte to: vyberáte darček, starostlivo ho zabalíte, no neskôr zistíte, že ste sa predsa len netrafili do vkusu obdarovaného. Vyskúšajte tentokrát tričko s fotkou, vlastným textom alebo vtipným nápisom. Stačí jedno malé vyznanie a vhodný obrázok a tento darček iste nezostane ležať na dne jeho skrine. 

Soška Oskara pre najlepšieho otca

Dajte svojmu otcovi, manželovi alebo dedkovi najavo, ako veľmi si ho vážite — daruje sošku Oskara pre najlepšieho otca. Toto ocenenie je vo filmovom svete veľmi cenené, rovnako, ako starostlivosť toho, kto ho dostane. Na sošku je možné umiestniť váš vlastný nápis. 

Mäkučký vankúš

Chvíle relaxu môžu byť ešte krajšie s vankúšom, na ktorom sa bude vynímať vaša fotografia. Pripomeňte obdarovanému najúžasnejšie rodinné zážitky alebo vytvorte vlastný text. Vankúš v obývačke alebo spálni mu tak bude každý deň pripomínať vašu lásku a vďaku.

Hrnček s fotkou alebo textom

Chcete, aby na vás myslel vždy, keď si v práci pripraví kávu alebo čaj? Hrnček s nápisom alebo fotkou sa stane jeho nerozlučným spoločníkom. A možno si ho pribalí do kufra aj na služobnú cestu alebo dovolenku. 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: