E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Čo darovať na deň otcov?

Deň otcov sa u nás ešte stále oslavuje o niečo menej ako iné sviatky. Je však krásnou príležitosťou, ako si spomenúť na našich najdrahších, obdarovať ich malou pozornosťou a hlavne láskou. Ak neviete, čo vybrať svojmu otcovi či dedkovi, niekoľko tipov sme pre vás pripravili v nasledujúcom článku. 

Na den otcov

Gravírované perá.

Máte doma vysokoškoláka či študenta strednej školy? Alebo premýšľate, čím na úvod školského roka potešiť triednu učiteľku? Výborným darčekom pre všetkých budú gravírované perá.

Gravirovane pera

Máte radi suveníry z dovolenky?

Každý si už iste priniesol z dovolenky pekné suveníry. Veď predajné stánky v dovolenkových destináciách a nákupy akosi patria k tej správnej odpočinkovej atmosfére. Suveníry si však nemusíte len kupovať. Tie najkrajšie zážitky si môžete pripomínať aj iným spôsobom. 

Suveniry z dovolenky

Originálne darčeky na rozlúčku so slobodou.

Svadba je udalosť, ktorá patrí medzi najkrajšie v živote. Každá nevesta aj ženích sa preto o radosť, ktorú prežívajú, chcú podeliť so všetkými, ktorých majú radi. Pre svojich priateľov a priateľky môžete v predsvadobný večer pripraviť netradičné prekvapenie. Aké darčeky na rozlúčku so slobodou vybrať? 

klucenka2.jpg

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: