E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Máte doma vysokoškoláka či študenta strednej školy? Alebo premýšľate, čím na úvod školského roka potešiť triednu učiteľku? Výborným darčekom pre všetkých budú gravírované perá. 

Praktické aj originálne

Gravírované perá sú darom, ktorý každý využije. Môžete si pritom vybrať súpravu dvoch pier alebo pentelky a pera. Na pero aj pentelku pre vás vygravírujeme krátke venovanie, vyznanie alebo iný vhodný text podľa vášho priania. Gravírované perá dodávame spolu s praktickou krabičkou vo viacerých farebných prevedeniach. Zvoliť si môžete tiež štýl krabičky. Máme pre vás bežné krabičky na zatváranie aj také, ktoré jednoducho premeníte na stojan na perá.

Gravirovane pera so stojanom.jpg

Drevena sada pera a pentelky2.jpg

Pre všetkých študentov

Každý študent počas školského roka vypíše aj niekoľko pier. Potešte toho svojho a podarujte mu na začiatok školského roka niečo originálne. Gravírovaná súprava pera a pentelky je navyše veľmi praktická. Vďaka malým rozmerom si ju hravo skryje do tašky alebo do vrecka. Drevená krabička zároveň zabráni, aby sa perá niekam v taške zakotúľali a bude ich môcť rýchlo nájsť.

Tento darček však nie je len šikovným pomocníkom v škole. Vyjadríte ním tiež svoju hrdosť a lásku na úspechy vášho dieťaťa a povzbudíte ho do ďalšieho učenia. Na súpravu pier mu necháte vygravírovať pekné venovanie, ktoré mu bude neustále pripomínať, že na neho myslíte. 

Reprezentatívny darček pre učiteľov

Súprava pier v drevenej krabičke je reprezentatívny darček, ktorý poteší každého učiteľa i učiteľku. Krabička s gravírovaním dodá vášmu daru luxusný, originálny vzhľad. Na krabičku aj perá môžete vybrať text s poďakovaním alebo iné venovanie. Môžete sa spoľahnúť na to, že tento personalizovaný darček bude obdarovaný rád používať. A možno sa ním pochváli aj svojim kolegom!

Gravirovane pera morene

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: