E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Máte radi suveníry z dovolenky? Vytvorte si svoje vlastné

Každý si už iste priniesol z dovolenky pekné suveníry. Veď predajné stánky v dovolenkových destináciách a nákupy akosi patria k tej správnej odpočinkovej atmosfére. Suveníry si však nemusíte len kupovať. Tie najkrajšie zážitky si môžete pripomínať aj iným spôsobom. 

Vlastné suveníry s unikátnym dizajnom

Drobnosti s originálnym vzhľadom, ktoré vám budú pripomínať jedinečné chvíle s rodinou či priateľmi, vám budú robiť radosť ešte dlhý čas. Na ich vytvorenie nepotrebujete veľa. Postačí len vybrať najlepšie fotografie prírody alebo najkrajšie momentky. Tie si potom necháte vytlačiť na hrnček, magnetky, puzzle alebo si necháte vyrobiť originálne kľúčenky. 

hrnček s lyžičkou

klucenka s fotkou.jpg

Kľúčenky s fotografiou

Postačí len málo a vaše kľúče vám budú pri pohľade na ne každý deň pripomínať krásne strávené chvíle. Takéto momenty dokážu potešiť aj počas náročných dní a hneď vám pozdvihnú náladu. Kľúčenka s fotkou je navyše skvelým nápadom na darček, ktorý môžete darovať svojim blízkym namiesto kupovaných suvenírov. Buďte si istí, že potešia oveľa viac. 

Hrnček alebo puzzle? 

Chceli by ste z dovolenky priniesť niečo svojim rodičom alebo najlepšej kamarátke? Hrnček s vlastnou fotkou je v tomto prípade ideálny nápad! Urobí o to väčšiu radosť, že ste si na jeho príprave dali záležať. Pre tých, ktorí sa radi zabavia skladaním, môžete pripraviť fotopuzzle. Či už na nich bude scenéria so západom slnka, kúpanie na pláži alebo úchvatný výhľad z vrcholu hôr, stane sa z nich viac ako zábava na voľné chvíle. 

puzzle s fotkou
magneticke puzzle

Magnetky na chladničku

Nechcete kupovať predražené magnetky na chladničku v stánkoch so suvenírmi? Magnetky s vlastným motívom vám nielenže ušetria, ale aj urobia väčšiu radosť. Navyše budú mať osobitý dizajn, aký nikto iný nevlastní. Ozdobiť nimi nemusíte len vašu chladničku, sú tiež výborným nápadom na fotodarček z dovolenky.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: