E-mail: info@niecoextra.sk; Tel. kontakt: 0918 821 133

Svadba je udalosť, ktorá patrí medzi najkrajšie v živote. Každá nevesta aj ženích sa preto o radosť, ktorú prežívajú, chcú podeliť so všetkými, ktorých majú radi. Pre svojich priateľov a priateľky môžete v predsvadobný večer pripraviť netradičné prekvapenie. Aké darčeky na rozlúčku so slobodou vybrať? 

Darčeky nielen pre nevestu a ženícha

Tradíciou je, že sa na rozlúčke so slobodou darujú darčeky pre nevestu a ženícha. Prekvapte svojich najbližších darom aj vy! 

svadobne predmety

tricko na rozlucku so slobodou

Tričká na rozlúčku so slobodou

Čaká na vás búrlivá párty alebo sa vyberiete spolu do prírody? Tričká s nápisom „Bride Gang“„The Bride´s Mafia“ alebo Bride Squad potešia každú družičku aj kamarátku. Pre ženíchových priateľov môžete vybrať vtipné tričká s nápismi „Tím ženích“ alebo „Ženíchová ochranka“. Už viac nemusíte hľadať nápady na darčeky na rôznych stránkach. Humorné tričká budú vaši priatelia radi nosiť ešte mnoho rokov. 

Hrnček s vlastným textom

Chceli by ste, aby si okamihy vášho spoločného šťastia mohli vaši priatelia dlho pripomínať? Darčeky na rozlúčku so slobodou môžu používať každý deň. Pre každého z nich pripravte hrnček s vlastným textom alebo obrázkom a svadobné hrnčeky si môžete objednať aj pre seba. 

smaltovany hrnček
vankus s potlacou

Čo do balíčka pre družičky

Rozhodli ste sa pre svadobné balíčky s kozmetikou či inými drobnosťami? Tieto užitočné veci iste urobia radosť, no čoskoro sa minú. Čo tak pridať do balíčkov niečo osobné? 

Gravírované perá

Radosť urobia gravírované perá alebo set pera a pentelky. Takýto darček vyzerá navyše veľmi reprezentatívne. Na perá aj krabičku pre vás vygravírujeme vami zvolený text.

gravirovane pera
odznaky

Magnetky s vlastným textom

V balíčku okamžite pritiahnu pozornosť svadobné magnetky s vašimi menami a dátumom tohto významného dňa. Nie je to celkom ono? Môžete sa rozhodnúť aj pre krátke vyznanie vďačnosti za priateľstvo. Svadobné magnetky s vlastným motívom prezradia vašim najlepším kamarátom, že ste na nich pri ich príprave mysleli. 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: