Hrnčeky

Priateľovi/ke, manželovi/ke alebo komukoľvek, vlastný hrnček poteší každého. Vyberte si z našej ponuky hrnčekov. Zobrazené motívy sú len ilustračné, pri každom hrnčeku si môžte nahrať vlastnú fotografiu.

Hrnčeky

  • Zobraziť bočný panel

Aktívne filtre

Magický hrnček s potlačou

11,00 € Od

Objavte obrázok schovaný na hrnčeku. Vami vybraná fotografia sa objaví po naliatí teplého nápoja. Po ochladení alebo naliatí studenej vody sa farba hrnčeka vráti do pôvodného stavu. Objem hrnčeka je 300 ml. 
Pri výbere jednej fotografie prosím uveďte do poznámky, či chcete hrnček pre praváka alebo ľaváka. Pri výbere panoramatickej fotografie nahrajte vhodný rozmer fotografie, t.z. širokouhlú fotografiu (ukážka v galérii).

Upozornenie: Pri farebných magických hrnčekoch bude váš potlačený motív mierne viditeľný aj pri studenom hrnčeku. Pri čiernom magickom hrnčeku potlač motívu úplne zaniká a objaví sa až po naliatí horúceho nápoja.

Farebný hrnček s potlačou

7,40 € Od

Biely keramický hrnček s farebným uškom a farebným vnútrom. Ideálny darček na akúkoľvek príležitosť. Objem hrnčeka je 330 ml. Veľkosť potlače je maximálne 8,5 cm do výšky. 
Pri výbere jednej fotografie prosím uveďte do poznámky, či chcete hrnček pre praváka alebo ľaváka.
Pri výbere panoramatickej fotografie nahrajte vhodný rozmer fotografie, t.z. širokouhlú fotografiu (ukážka v galérii).

Biely smaltovaný hrnček Kávopička

8,00 €

Smaltovaný hrnček môžete používať na rôzne druhy teplých aj studených nápojov. Možno ho použiť i k priamemu ohrevu, je vhodný na všetky typy spotrebičov. Skvelé sa hodí aj do kuchyne ako nádoba na korenie alebo ako kvetináč pre obľúbenú kvetinu. Hrnček je možné umývať v umývačke riadu ale nie je možné používať ho v mikrovlnnej rúre!
Objem hrnčeka je 0,2 l
Rozmer hrnčeka: Výška 8 cm,  Priemer 8,5 cm